Tereza AgelováPavel Gejguš

Ani ryba, ani krab

Dobrodružná plavba v hlubinách moře i lidského srdce

Každý někoho potřebuje. V moři nebo na souši. Malý Filip se dozvídá, že se zanedlouho mámě narodí sestřička a už nebude sám. Filip přitiskne ucho k mámině břiše a slyší šum, skoro jako pod mořem, když se potápí s tátou. Zrovna posledně si z moře přivezl takovou krásnou ulitu… Ulitu, kterou na dně moře postrádá jeden krab. Co má chudák krab dělat. No přece hledat si novou ulitu. Ale kde a jak? Strejda humr, ten by možná věděl…                          režiePavel Gejguš
výpravaVendula Tomšů
hudbaMichal Sedláček
choreografieKarolína Vyhlídal Hýsková
dramaturgieTereza Agelová
HrajíOndřej BesedaJakub Georgiev Vladimíra KrakovkováLenka MacharáčkováIvo Marták Ondřej Vyhlídal

Toto vystoupení naše děti shlédnou : v úterý 17.října 2023

Odjezd od mateřské školy  v 7.30h.

Děti společensky oblékněte. Přijďte včas, z časových důvodů nemůžeme čekat.

Koukněte na naše další články